Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Organizacja wesela a catering

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

Jedzenie stanowi jeden z najważniejszych tematów organizacyjnych przyjęcia weselnego. Sprawa jest prosta, gdy decydujemy się na wesele w restauracji, jednak coraz popularniejsze są przyjęcia plenerowe, albo w specjalnie przygotowanych salach, bez możliwości zamówienia pożywienia na miejscu.

W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty firmy cateringowej. Na co jednak należy zwrócić uwagę, by zapewnić sobie komfort obsługi oraz by mieć pewność, że przygotowane potrawy będą smaczne i w odpowiednich ilościach?Firm cateringowych jest całe mnóstwo, wybierając jednak catering na wesele, warto zwrócić uwagę na tak istotne kwestie, jak: rodzaj proponowanego menu, wielkość porcji na osobę, rodzaj zastawy stołowej. Jeśli firma nie specjalizuje się w organizowaniu cateringu weselnego, porcje mogą być zbyt małe (odpowiednie dla cateringu biznesowego), podane w nieodpowiednich naczyniach, a rodzaj dań może nie być dostosowany do rangi wydarzenia, jakim jest wesele.

Menu weselne

Jeśli chodzi o catering to Wrocław jest w zasięgu działania naszej firmy. Warto skorzystać z możliwości, która pozwoli młodej parze na pewną ingerencję w kształt menu weselnego. Nie chodzi o to, by wymyślać zupełnie nowy spis potraw, jakie pojawią się na stole, ale dobrze jest mieć możliwość wyboru kilku przekąsek, mięs, lub sałatek z bogatszej oferty.

Koszt cateringu na wesele

Koszta organizacji zależne są między innymi od ilości potraw, ilości obsługi. Jesteśmy otwarci na życzenia klientów dlatego zapraszamy do kontaktu aby ustalić cenę oraz warunki spełniające wymagania. Po ustaleniu kosztów przechodzimy do etapu realizacji i pomagamy klientowi w organizacji jednej z najważniejszych składowych każdego udanego wesela. Dobre wesela najczęściej wspominamy dzięki pysznym potrawom oraz zabawie.


Kierując się powyższymi wskazówkami, zachęcamy do wybrania właśnie naszej firmy, która w sposób profesjonalny zadba o cateringową oprawę przyjęcia weselnego.