Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Catering dla firm - Wrocław

Stworzony w scenerii i klimacie dawnego PRL-u Catering Setka to połączenie tradycji, doświadczenia i najwyższej jakości świadczonych usług gastronomicznych na kulinarnym szlaku Wrocławia!

Wyjątkowa kompozycja prezentowanych potraw, doskonale wyselekcjonowane składniki oraz profesjonalna i doświadczona kadra naszych kulinarnych mistrzów sprawia, że od wielu lat cieszymy się Państwa zaufaniem.

Powiew odległych czasów nadaje naszym specjałom i usługom wyjątkowej oprawy. Połączenie elegancji i stylu dzisiejszych tradycji z otoczeniem sztuki kulinarnej PRL-u to niezwykła przygoda, którą na Państwa życzenie prezentujemy każdego dnia! Naszym wyzwaniem jest dostosowanie tamtych tradycji do nowoczesnego stylu!

Oferowane przez nas usługi cateringowe świadczone są z najwyższą jakością.

Usługi cateringowe dla firm

Nasza pasja zaczyna się w kuchni – tu rodzi się inspiracja i przyjemność w przygotowywaniu wykwintnych dań. Nasz zespół to precyzyjnie dobrane grono kucharzy i rzetelnych asystentów, których jakość wykonywanej pracy, punktualność, doświadczenie i estetykę mogą Państwo podziwiać na naszych stołach i sprawdzić podczas degustacji każdej z zamówionych potraw. Elastyczność i umiejętność dostosowania obowiązków naszych specjalistów do każdej sytuacji, może zagwarantować Państwu pewność i powodzenie organizowanego spotkania. Menu przygotowane pod okiem naszego kucharza – mistrza Tobiasza Hermana jest propozycją dań, które nasyci i zadowoli każdego, kto poszukuje potraw z najlepszymi walorami smakowymi!

CateringSetka to gwarancja udanej imprezy firmowej.

Stale rozwijamy swoje umiejętności, wciąż poszukujemy nowych smaków w kuchni tradycyjnej, dlatego tak bardzo cenimy sobie Państwa opinie, pomysłowość i wyszukane propozycje dań.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie gastronomicznym, nasi doświadczeni pracownicy współpracują tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami najwyższej i najlepszej jakości produktów, z których przygotowywane są dla Państwa najsmaczniejsze potrawy.

Catering dla firm na terenie Wrocławia

Zapewniamy profesjonalne usługi cateringowe na terenie Wrocławia. Pomożemy organizowanym przez Państwa przyjęciom nadać niezapomnianego smaku. Jesteśmy młodym, ale bardzo doświadczonym, kreatywnym i niezwykle ambitnym zespołem, który z dużą otwartością i mistrzowską precyzją obsłuży każdy bankiet, event, lunch, imprezy firmowe, plenerowe, konferencje z nieodłączną przerwą na kawę i mini barem z przekąskami, spotkania integracyjne oraz każdą imprezę okolicznościową. Naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z organizowanych przez nas przyjęć. Dążymy do tego, aby każde spotkanie na długo pozostało zapamiętane jako wyjątkowe wydarzenie!

Zapraszamy w kulinarną podróż z PRL-u do najlepszej jakości potraw, które mogą Państwo sprawdzić już dzisiaj!

Najlepszy Catering dla Firm we Wrocławiu! Sprawdź już dzisiaj! Zadzwoń na nr 533-47-47-47