Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta

Wykorzystaj nasze doświadczenie i zaplanuj spotkanie na świeżym powietrzu. Biznesowe spotkania, szkolenia, kongresy lub konferencje z przerwą na lunch. Przez żołądek do serca lub przez wykwintne potrawy do zróżnicowanych potrzeb naszych gości! Wykwintne potrawy, które dodadzą spotkaniu aurę niezwykłości i oryginalności. Stworzony w scenerii i klimacie dawnego PRL-u Setka Bar - zapraszamy!

3

 

Każde zamówienie przygotowujemy według indywidualnych potrzeb naszych klientów, dbając o każdy szczegół zarówno smakowy, dekoracyjny, jak i estetykę jego podania. Doradzamy praktyczne rozwiązania, wspieramy Państwa pomysły naszym doświadczeniem oraz podpowiadamy jakie wybrać najkorzystniejsze i atrakcyjne menu, które będzie wkomponowane w specyfikę planowanej imprezy. Z jednakowym zapałem, zaangażowaniem i mobilizacją podchodzimy do dużych imprez jak i do kameralnych przyjęć w rodzinnym gronie.

 

Miejsce i cel spotkania nie są dla nas żadną przeszkodą w zorganizowaniu interesującego przyjęcia - nawet w najbardziej nietypowej scenerii! Rodzaj spotkania i wybór miejsca to Państwa decyzje, a reszta należy już tylko do nas?
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę cateringową w zakresie:

 

  •     bankietów
  •     spotkań biznesowych
  •     konferencji i szkoleń
  •     imprez plenerowych
  •     uroczystości rodzinnych
  •     przyjęć weselnych
  •     chrztów
  •     wigilii i uroczystości Świątecznych

Na Państwa życzenie realizujemy zamówienia już od 10 porcji. Dostosowując się do potrzeb i wymagań wszystkich naszych klientów dodatkowo przywozimy pyszne i świeże posiłki do domu, a nawet miejsca pracy.

Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i propozycje. Dołożymy wszelkich starań, aby każde spotkanie z nami miało ogromną klasę i styl. Realizując Państwa zamówienia dopasujemy charakter i zawartość menu do okazji, tak aby podkreślały charakter uroczystości, prestiż i profil firmy oraz indywidualność imprezy okolicznościowej. Sprawimy, że przyjęcie organizowane pod marką Setki na długo pozostanie w Państwa wspomnieniach. Jesteśmy pewni, że każdy smakosz odnajdzie w naszych potrawach satysfakcję i zadowolenie, a jego najbardziej wybredny gust będzie prowadził go zawsze naszym szlakiem - do tradycyjnej kuchni w PRL-owskim stylu!

pozdrawiam:

Prezes zarządu "Setka Bar" i "Catering Setka"

Marek Wąsik